Turniej Piłkarski „Trójka Gol”

W dniu 16.04.2016r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach odbył się turniej piłkarski dla chłopców urodzonych w 2008r. i młodszych. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z pabianickich szkół podstawowych. Każda szkoła miała tez przygotować  doping dla swojej drużyny.
W początkowej fazie turnieju mecze odbywały się w dwóch grupach (każda po 5 drużyn) systemem „każdy z każdym”. Dwie pierwsze drużyny z grup wychodziły do finałów. Niestety nasi chłopcy zajęli III miejsce w grupie i nie zakwalifikowali się do finału.
Mecze były bardzo zacięte, aż do ostatniego gwizdka. Jednak wszyscy bawili się dobrze.  Chłopcy rozegrali 4 mecze, dwa wygrali, jeden zremisowali i odnieśli jedną porażkę. Chłopców bardzo dzielnie wspierały i dopingowały koleżanki z klasy 4b.
Reprezentacja SP 16, pod kierunkiem p. A. Stępińskiej, wystąpiła w składzie:
·        Pietrzak Kacper – bramkarz  4b
·        Eryk Lewandowski  4a
·        Nowicki Arkadiusz  4b
·        Ignaczak Dawid  4b
·        Hibner Alan 4b
·        Popławski Jakub  3c
·        Klimek Bartosz  3b

Szkolne cheerlederki, pod opieką p. D. Gwiazdowskiej, wystąpiły w składzie: Celińska Roksana, Florczak Marlena, Grabarczyk Wiktoria, Kozłewska Hanna, Kozłowska Kalina, Olkusz Martyna, Raczyńska Klaudia, Stępińska Martyna, Śmigielska Julia.

tekst i foto: D. Gwiazdowska