Konkurs „Witraż bożonarodzeniowy”

W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia na świetlicy szkolnej w grudniu został ogłoszony kolejny konkurs, tym razem – „Witraż bożonarodzeniowy”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie dowolnego witrażu świątecznego w czasie pobytu na świetlicy.
O dużym zaangażowaniu świadczy fakt, że ukończonych zostało 30 prac, niektórzy uczniowie wykonali nawet po 2 lub 3 witraże. Temat konkursu najbardziej spodobał się uczniom klas pierwszych, którzy oddali najwięcej prac. Wśród witraży można było podziwiać: choinki, bombki, gwiazdy, lampki.
Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić jednego zwycięzcę, dlatego przyznane zostały wyróżnienia. Otrzymali je:
·        Antoś i Basia Fiuk z klasy 1a
·        Maja Kuśmider, Maja Kielan i Hania Pabich z klasy 1b
·        Nikodem Peć z klasy 1c
·        Mateusz Kowalczyk z klasy 3b
·        Gloria Klimczak i Asia Knotek z klasy 4a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali małe upominki, a prace dzieci przyozdobiły okna jednej z sal świetlicy szkolnej. Wszystkim uczniom biorącym udział serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

tekst i foto: M. Stachelska