Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

6 listopada w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach odbyła się XIII Edycja Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa 2018 w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” zorganizowana przez  Komendę Powiatową Policji w Pabianicach.  Do zawodów na szczeblu powiatowym przystąpili uczniowie  klas drugich z 13 szkół.
Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Grzelak i Antoni Wlazeł z klasy II A. Zawodnikami rezerwowymi byli: Judyta Florczak z klasy II C oraz Aleksander Bardelski z klasy II B. Najpierw uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiedzę o bezpieczeństwie. Następnie uczestniczyli w konkursie sprawności fizycznej, w którym pokonywali tor przeszkód na czas. Naszym zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie  SP 16. Do konkursu uczniów przygotowały: p. Aneta Stępińska i p. Aleksandra Kurasiewicz.

tekst i foto: A. Kurasiewicz