Andrzejki w klasach I – IV

30 listopada, w dniu imienin Andrzeja, odbyły się w naszej szkole wróżby andrzejkowe. Uczniowie klas: IIA, IIB, IIC zamienili się we wróżki i wróżbitów, aby zgodnie z tradycj± powróżyć wszystkim chętnym kolegom i koleżankom z klas I, II i IV co ich czeka w przyszło¶ci. Wróżb było wiele, pocz±wszy od losów, przez serca z imionami swoich sympatii, kubeczki z niespodziankami, magiczne przedmioty, kombinacje liczb, karteczki z przepowiedniami, wróżby z kart, a skończywszy na laniu wosku. Uroku dodawały dekoracje i blask ¶wiec.  Wszyscy dobrze się bawili i z u¶miechem przyjmowali przepowiednie.  Podczas przerw zabawami tanecznymi umilały nam czas: p. Magdalena ¦ciegienka i p. Ewelina Jeż. Wróżby i salę przygotowały panie: Daria D±browska, Katarzyna Janiszewska i Aleksandra Kurasiewicz.

tekst i foto: A. Kurasiewicz i D. D±browska