Andrzejki dla klas IV, V oraz III gimnazjum

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie powrotem do tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Ten niezwykły, inny niż wszystkie inne dni dzień, pełen tajemniczych wróżb, miał miejsce w naszej szkole w piątek  30 listopada. Uczniowie klas IV, V i III (gimnazjum), wspólnie bawili się na łączniku szkoły, który przez chwilę stała się salonem wróżb.
Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw m.in. z niecierpliwością przekuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Przepowiednie dostarczyły uczniom wiele śmiechu i radości. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę

tekst i foto: M. Pintera-Wall