Dzień Chłopaka 2018

Dzień Chłopaka, to nowe, nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Jest to w pewnym sensie męski, albo raczej chłopięcy, odpowiednik Dnia Kobiet. W tym dniu dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię.
Tegoroczny Dzień Chłopaka zbliżał się wielkimi krokami – 30 września wypadało w niedzielę, ale świętować mogliśmy już wcześniej.
28 września był dniem szczególnym, gdyż obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Był to dzień wyjątkowy dla męskiej części naszej szkolnej społeczności.
Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przygotowały dla swoich kolegów słodkie upominki oraz szczere życzenia. Wszystkim chłopcom życzyliśmy: uśmiechu na twarzy, a w sercu radości, spełnienia marzeń i szczęścia w miłości.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka :)

tekst i foto: M. Pintera-Wall