Mikołajkowy Turniej Badmintona

W dniu 06.12.2018r., w naszej szkole, odbył się Mikołajkowy Szkolny Turniej Badmintona. Turniej  został zorganizowany przez uczniów trzecich klas gimnazjalnych, realizujących projekt edukacyjny pod opieką p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej. Chłopcy w czasie trwania turnieju pełnili role organizatorów oraz sędziów.
Zgłoszeni zawodnicy podzieleni zostali na trzy grupy wiekowe, w których zostali wyłonieni najlepsi badmintoniści. W początkowej fazie turnieju uczniowie rozgrywali mecze w grupach. W drugiej części najlepsi z grup grali mecze półfinałowe i finałowe, które dostarczyły wielu emocji i wrażeń, ponieważ zawodnicy walczyli z dużym zaangażowaniem. Po zakończeniu wszystkich meczów, odbyło się podsumowanie i zakończenie turnieju, na którym wręczono wygranym dyplomy oraz słodkie mikołajkowe „co nie co” dla wszystkich uczestników turnieju. Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:
Klasy gimnazjalne:
I miejsce – Filip Mikołajczyk  5b
(Filip, choć uczniowie gimnazjum byli od niego  zdecydowanie starsi, doskonale dał sobie z nimi radę, ponieważ jest na co dzień zawodnikiem Uczniowskiego Klubu Sportowego  „ Korona”, w którym właśnie trenuje badmintona)
II miejsce – Michał Kowalczyk 3f
III miejsce – Mikołaj Wypych 3b