Światowy Dzień Pluszowego Misia

23 listopada uczniowie klas I i II wraz z wychowawcami obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im w wykonywaniu zadań.  Najpierw rozwiązywały zagadkę, za którą otrzymały odznakę. Następnie poznały historię misia i zaśpiewały jubilatowi wesołą piosenkę. Kolejne zadania związane były z odkodowaniem obrazka i hasła „Kochamy misie”. Później uczniowie obejrzeli  przygody Uszatka. Na koniec każde dziecko wykonało buźkę misia z balonika, który mogły zabrać do domu. Każda klasa otrzymała na pamiątkę piękny dyplom. Uśmiech na twarzach dzieci gościł przez cały dzień. Dziękujemy p. Agnieszce Herszel-Pościk za przygotowanie udanej zabawy.

tekst i foto: D. Dąbrowska i A. Kurasiewicz