Uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.
W czwartek - 11.10.2018 r. - odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej.
Podczas uroczystości pani wicedyrektor Ilona Paszkiewicz złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim obchodzącym święto: nauczycielom, nauczycielom - emerytom, uczniom, pracownikom administracji i obsługi, a także wyraziła podziękowanie za osiągnięcia dydaktyczne.

Dzięki pracy i zaangażowaniu uczniów z klasy 3C, po raz kolejny mogliśmy się cieszyć Dniem Edukacji Narodowej. Nad przygotowaniem uroczystości czuwały panie: Marzenna Bielecka, Izabela Zakrzewska, Wioletta Sobieraj, dekorację wykonała pani Beata Debich

foto: M. Stachelska