IV Turniej Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy O Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego

26 listopada 2018 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach odbył się IV Turniej Piłki  Siatkowej dla Wolontariuszy O Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego.
Była to impreza otwierająca Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Pabianicach. Celem Turnieju była integracja środowiska wolontarystycznego na terenie powiatu pabianickiego i promowanie zdrowego stylu życia.
Patronat nad całymi obchodami objął:  Krzysztof Habura - Starosta Powiatu Pabianickiego.
W turnieju udział wzięli wolontariusze z klubów wolontariatu z pabianickich szkół oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu pabianickiego.
Drużynę Wolontariuszy naszej szkoły reprezentowali: Katarzyna Śmiech 3B, Julia Borowiecka 3B, Jakub Brykowski 3B, Szymon Popek 2C, Bartosz Przybyliński 3E, Mikołaj Rybowski 3E, Weronika Wiszniewska 3G.
Miło nam ogłosić, że reprezentujący naszą szkołę wolontariusze zajęli III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

tekst i foto: M. Pintera-Wall