Bal gimnazjalny 2019

Tradycyjnie już, jak co roku uczniowie klas trzecich bawili się na balu gimnazjalnym. To już 18 bal gimnazjalny zorganizowany w naszej szkole. Niestety ostatni.
Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem p. dyr. Ilony Paszkiewicz, po którym uczniowie odtańczyli poloneza. W tym roku tańczyło ponad 40 par. Uczniów do tańca przygotowały nauczycielki wychowania fizycznego: p. Aneta Stępińska i p. Elżbieta Milczarek.
Oprawą muzyczną na balu zajął się DJ MATEUSZ&ADAM (DOBRE IMPREZY), którzy porwali wszystkich do zabawy. W trakcie balu wybrano królową i króla zabawy.
Zostali nimi: Patrycja Nowaczek z klasy 3 G i Daniel Mikielewicz z klasy 3 B.
Atrakcją wieczoru były występy uczniów, którzy dla swoich wychowawców przygotowali liczne niespodzianki: dedykacje, ułożone przez siebie wiersze, życzenia, a także śpiewali piosenki.
Organizatorzy balu p. M. Pintera-Wall i p. A. Kapuścińska, bardzo serdecznie dziękują: Dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom za miłą zabawę, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

tekst i foto: M. Pintera-Wall