XI Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny ,,Baranek Wielkanocny’’

Dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w XI Międzyszkolnym Konkursie  Wielkanocnym ,,Baranek Wielkanocny’’, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek w Łodzi.
8 kwietnia 2019 r. odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom XI edycji Konkursu Wielkanocnego.  Przyznano 90 nagród w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VIII. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.
W konkursie wzięli udział uczniowie z 50 szkół podstawowych z  Łodzi i regionu.
Dostarczono 420 baranków. Wysoki poziom prac, zastosowanie różnorodnych technik i materiałów, świadczy o dużej pomysłowości i ogromnym zaangażowaniem uczestników konkursu.
Czworo uczniów naszej szkoły zajęło 3 miejsce w rywalizacji indywidualnej: Julia Stachurska, Nikola Mesor, Krystian Młodzianowski z klasy 2a i Hanna Grzeszna z klasy 4a.
Gratulujemy, a pozostałym uczniom Antoniemu Fiukowi, Barbarze Fiuk, Marii Karbownik i Zuzannie Jabłońskiej z kl.2a oraz Marii Krupskiej z klasy 1b dziękujemy za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły.
Prace konkursowe  wystawiono na terenie szkoły SP nr 206, a następnie  przekazano je  do domów seniora w Łodzi  i kościoła parafialnego pod wezwaniem Matki Boskiej Pocieszenia, w których  stanowiły element dekoracji wielkanocnej.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy.

tekst i foto: A. Krzysztofik