Ostatki w naszej szkole!

We wtorek 05.03.2019 świętowaliśmy w naszej szkole ostatni dzień karnawału czyli Ostatki.
Ostatki to tradycyjnie zabawa z udziałem przebierańców. Korytarze naszej szkoły odmieniły się nie do poznania. Po każdym dzwonku na przerwę z pracowni lekcyjnych wychodzili uczniowie przebrani za baśniowe postacie. Można było zobaczyć zarówno te dobre jak i te złe charaktery. Zrobiło się kolorowo, bajecznie i zabawnie.
Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najciekawsze grupowe przebranie z okazji ostatków. Przebrali się nie tylko uczniowie, ale również panie nauczycielki:

I miejsce w konkursie zajęli uczniowie klasy 4a i 4c
Wyróżnienie w konkursie zajęli uczniowie klasy 4d 5a 3c

Gratulujemy wszystkim, którzy włączyli się do świętowania i wykazali się dużą kreatywnością oraz pomysłowością.
Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom, którzy przyłączyli się do zabawy i przebrali się zgodnie z wylosowanymi wcześniej kategoriami. Dzięki Wam ten dzień w szkole był wyjątkowy i niepowtarzalny.

tekst i foto: M. Pintera-Wall