Szkolny Dzień Dziecka i Sportu

W dniu 10.06.2019 w naszej szkole został zorganizowany spóźniony Dzień Dziecka, który połączony był z Dniem Sportu.

Wszystkie klasy brały udział w rozgrywkach sportowych, edukacyjnych i artystycznych.

Uczniowie poszczególnych klas walczyli o tytuł najlepszej klasy w szkole w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: siatkówka

• I miejsce - klasa 3G

Kategoria: Omnibus

Kategoria: plastyka

• I miejsce – klasa 2C

Kategoria: taniec

• I miejsce – klasa 3G

Kategoria: język angielski

• I miejsce - klasa 4D

Kategoria: fotografia

• I miejsce – klasa 3C i 3B

Ponadto w całej szkole poukrywane były zagadki tematyczne, związane z informacjami z życia naszej szkoły. Każdy szczęśliwiec, który prawidłowo ją rozwiązał zgłaszał się po słodką nagrodę. Na zakończenie tak aktywnego dla wszystkich uczniów dnia, były przygotowane na stołówce szkolne smaczne kiełbaski z grilla.

Nad przebiegiem całej uroczystości szkolnej czuwali nauczyciele wychowania fizycznego i opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Podsumowaniem szkolnego Dnia Dziecka i Sportu było wręczenie dyplomów i słodkich upominków.
Samorząd Uczniowski, który był koordynatorem działań, bardzo dziękuje wszystkim, nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy przyczynili się do tego, żeby ten dzień był wyjątkowy.

tekst i foto: M. Pintera-Wall