Turniej „Trójka Gol”

W dniu 04.04.2019r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach, odbył się coroczny turniej piłki nożnej dla uczniów klas III – rocznik urodzenia 2009 i młodsi, „Trójka gol”.
Turniej, w którym wzięły udział zespoły z: SP1, SP3, SP3bis, SP5, SP8, SP9, SP13,SP14, SP16, SP17, rozegrany został w dwóch grupach.  W sumie odbyło się 20 meczów grupowych i później mecze półfinałowe i finałowe.
Reprezentacja SP16, pod kierunkiem p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej, wystąpiła w następującym składzie:
-  Mateusz   Gorzelak  4a  -bramkarz
-  Jakub Otomański 4a
-  Oskar Młudzik  4a
-  Aleksander Bardelski 2b
-  Bartosz Tokarczyk  1a
-  Stanisław Drzewiecki  1a
-  Jakub Sobczak  1a

Nasi chłopcy, pomimo tego, że rywalizowali ze starszymi kolegami, rozegrali bardzo dobre mecze. Niestety w tym roku nie udało się im zawalczyć w finale, ale już zapowiadają, że odegrają się w przyszłym roku.
ŻYCZYMY  DALSZYCH  SUKCESÓW!!

tekst i foto: D. Gwiazdowska