XII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Barwy jesieni”

5 listopada 2019 roku w Bibliotece Miejskiej dla Dzieci i Młodzieży odbył się XII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Barwy jesieni” organizowany przez PODNiDM w Pabianicach. Konkurs adresowany  był do 6 i 7-latków z całego powiatu pabianickiego, dlatego bardzo poważnie potraktowali go uczniowie klas pierwszych. Najpierw prezentowali swoje umiejętności przed kolegami ze swoich klas, a następnie wyłonieni przez wychowawców – przed jury i tak:
Klasę 1a reprezentowała Hanna Prus
Klasę 1b – Mateusz Jabłoński
Klasę 1c – Zuzanna Brocka
Klasę 1d – Maria Wlazłowicz
Wszyscy uczniowie recytowali wybrany przez siebie wiersz o tematyce jesiennej wspomagając się rekwizytami i pięknymi strojami. Jury nie miało łatwego zadania, dlatego wyniki konkursu poznaliśmy dopiero po kilku dniach. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy 1c – Zuzanna Brocka zajęła w konkursie 3 miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

tekst i foto: A. Sobczak