Święto Edukacji Narodowej

10 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie klas V i VI dziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólne szkolne chwile i troskę, którą codziennie odczuwają. Życzyli zadowolenia, uśmiechu i wytrwałości. W uroczystości przygotowanej pod kierunkiem pań: Marzeny Bieleckiej, Beaty Debich, Wioletty Sobieraj i Izabeli Zakrzewskiej udział wzięli: Jessika Rózga, Mateusz Mesor, Victoria Pawelska, Vanessa Ber, Pola Leśnik, Mateusz Kowalczyk, Katarzyna Kardas, Julia Chmielewska, Kaja Stępińska, Victoria Gliszczyńska, Klaudia Raczyńska, Zofia Żelewska, Emilia Sychniak, Martyna Olkusz, Abigail Jaros, Piotr Winnicka, werbliści – Cezary Gaca i Wiktor Gruszczyński, poczet sztandarowy – Lena Okrojek, Alicja Krzykowska, Aleksander Świątczak.

tekst i foto: I. Zakrzewska