Wielka olimpijska lekcja wychowania fizycznego

W dniu 13.09.2019r. uczennice z naszej Szkoły wzięły udział w Wielkiej Olimpijskiej Lekcji wf z udziałem olimpijek i znanych koszykarek.  Zajęcia dla dzieci poprowadziły: Elżbieta Nowak, Sylwia Wlaźlak, Katarzyna Dydek, Edyta Koryzna, Agnieszka Jaroszewicz i Marzena Głaszcz.
            Hala koszykówki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbywała się impreza, podzielona została na kilka sektorów, w których prowadzone były różne ćwiczenia, konkursy, gry i zabawy. W trakcie imprezy zaprezentowano również nową książkę o olimpijczykach. Organizatorem imprezy była Wojewódzka Rada Olimpijska w Łodzi, a projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
            W olimpijskiej lekcji wf, pod opieką p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej, uczestniczyły:
1.      Chmielewska Julia  6a
2.      Gacka  Nadia  6a