V Turniej Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy

21 listopada 2019 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach odbył się V Turniej Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego.
Była to jedna z imprez w ramach Obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Pabianicach. Celem Turnieju była integracja środowiska wolontarystycznego na terenie powiatu pabianickiego i promowanie zdrowego stylu życia.
Patronat nad całymi obchodami objął: Krzysztof Habura - Starosta Powiatu Pabianickiego,
W turnieju udział wzięli wolontariusze z klubów wolontariatu z pabianickich szkół oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu pabianickiego.
Drużynę Wolontariuszy naszej szkoły reprezentowali: Nadia Adamczewska 5A, Maja Jasińska 5A, Weronika Chęcińska 5A, Dominik Matusiak 5C, Antonii Drzewiecki 5C,
Jan Jabłoński 5C i Robert Jaros 5C
.