XIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

W dniu 05.12.2019 na Sali Orla został rozegrany XIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Pabianic Grzegorza Mackiewicza oraz Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. Oprócz sześciu drużyn pabianickich udział wzięli także chłopcy z naszej szkoły. Turniej rozegrany został w dwóch grupach. Nasza drużyna swoją grupę ukończyła na drugim miejscu, gdzie przegrała tylko ze Szk. Podst. Nr 1 awansując do rozgrywek finałowych. Po emocjonujących meczach wygrała w półfinale ze Szk. Podst. Nr 13  2:0, a następnie w meczu finałowym wzięła rewanż i pokonała swego przeciwnika z eliminacji grupowych Szk. Podst. Nr 1  3:2. Zwycięską drużynę należy pochwalić za ambitną postawę, niezłe umiejętności i wolę walki. Należy nadmienić, że królem strzelców został uczeń naszej szkoły Miłosz Gajda, zdobywając  9 bramek. Drużyna wystąpiła pod opieką p. Piotra Kaszy w składzie: Kacper Pietrzak, Kacper Szataniak (kapitan), Miłosz Gajda, Arek Nowicki, Alan Hibner(bramkarz), Mateusz Prosnak, Piotr Niemczyk, Mikołaj Klęk, Dawid Ignaczak.
Gratulacje!!!

tekst i foto: P. Kasza