Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Matematyka. Plus

8 listopada 2019 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Matematyka. Plus. W naszej szkole wzięło w nim udział 9 uczniów z klas trzecich, uczestniczących w zajęciach koła matematycznego prowadzonych przez p. A. Kurasiewicz. Zadaniem dzieci było rozwiązanie 25 zadań w ciągu godziny. 27 stycznia 2020 r. otrzymaliśmy wyniki konkursu. Bardzo miło nam poinformować, że troje uczniów rozwiązało test bezbłędnie i otrzymało maksymalną liczbę punktów (100 pkt.). Laureatami I stopnia z wyróżnieniem zostały:  Hanna Duma z kl. IIIc, Zuzanna Grzelak z kl. III a, Maja Kielan z kl. IIIb. Laureatami I stopnia (96pkt.) są: Abigail Jaros z kl. IIIb, Anna Kolasińska z kl. IIIa, Hanna Pabich z kl. IIIb.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy sukcesu!

tekst i foto: A. Kurasiewicz
laureaci