Ostatki 2020
We wtorek 25.02.2020 świętowaliśmy w naszej szkole ostatni dzień karnawału czyli Ostatki. Ostatki to tradycyjnie zabawa z udziałem przebierańców. Tego dnia na szkolnym korytarzu mijaliśmy kowbojów, gwiazdy estrady, bohaterów komiksów, a nawet jednorożce. Można było zobaczyć zarówno te dobre jak i te złe charaktery. Zrobiło się kolorowo, bajecznie i zabawnie. W sali gimnastycznej, wśród pastelowych balonów i prześlicznych dekoracji tańczyli nauczyciele i uczniowie. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najciekawsze grupowe przebranie.
I miejsce w konkursie zajęli uczniowie klasy 5A.
Wyróżnienie w konkursie zajęli uczniowie klasy 5D.
Zabawy szkolne są doskonałą okazją do integracji, a także odpoczynku od szkolnych obowiązków. Zapraszamy za rok! Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy przyłączyli się do zabawy i przebrali się zgodnie z wylosowanymi wcześniej kategoriami. Dzięki Wam ten dzień w szkole był wyjątkowy i niepowtarzalny.
tekst i foto: M. Pintera-Wall