Ogólnopolski projekt e-twinning „Jajko z niespodzianką II”

Klasa II d z wychowawcą, p. Justyną Strzelec, dołączyła do społeczności E-Twinningowej!

Śpieszymy z informacją, iż jesteśmy w trakcie realizacji swojego pierwszego, ogólnopolskiego Projektu partnerskiego realizowanego przy pomocy platformy E – Twinning. Wspólnie z dwudziestoma partnerami - szkołami w całej Polsce, bierzemy udział w Projekcie pt. „Jajko z niespodzianką II”, który łączy w sobie szereg działań i przedsięwzięć ze wszystkich obszarów edukacyjnych. Nasze działania opierają się, zgodnie z założeniami e-twinning, przede wszystkim na współpracy i integracji z uczniami z wielu szkół, a zadania realizowane są wspólnie i w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem szeregu narzędzi TIK oraz różnorodnych technologii multimedialnych. Głównym tematem projektowym jest Wielkanoc, oraz wiosna, a bohaterem przewodnim stało się … jajko. Poznaliśmy nowych kolegów, nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy, wykonaliśmy mnóstwo wspaniałych prac, doświadczeń i zadań, a E – Twinning stał się dla nas platformą wspaniałych możliwości na przyszłość. Uczniowie klasy II d pracowali z ochotą i ogromnym zaangażowaniem. Poniżej kilka ujęć z realizacji projektu.

tekst i foto: J. Strzelec
uczniowie 2d