Zagłosuj w konkursie „Lapbook z imPETem!”

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie „Lapbook  z imPETem!” Głosowanie trwa do końca maja. Można oddać 1 głos każdego dnia. Naszą szkołę reprezentuje praca konkursowa przygotowana przez uczennicę Klarę Kluch z klasy 4B.
Jeśli komuś spodoba się praca Klary to bardzo prosimy o głos :)
Zagłosować możemy wchodząc: https://dzialajzimpetem.pl/konkurs-dla-szkol/praca/?praca=38
Aby głos był ważny należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link. Potem należy wejść na swoją skrzynkę pocztową i potwierdzić jeszcze raz klikając w link, który otrzymamy w wiadomości.
Uczennica w bardzo ciekawy sposób zawarła zagadnienia związane z segregacją i recyklingiem, nawiązała do segregacji odpadów i śmieci, wskazała, w jaki sposób można dać drugie życie butelkom typu PET. Lapbook wykonany przez Klarę to zbiór informacji, ciekawostek i eko rebusów. Klara Kluch jest uczennicą kl. 4b w Szkole Podstawowej nr 16. Dziewczyna osiąga bardzo dobre wyniki w nauce i jest przewodniczącą klasy. Poza zainteresowaniami plastycznymi gra na gitarze. Od niedawna trenuje koszykówkę. Dla przyjemności jeździ konno.

tekst i foto: M. Pintera-Wall
lapbook