Pierwsze losowanie w ramach akcji „Książka z klasą”

W dniu 2 listopada 2021 roku w obecności członków komisji oraz przedstawiciela samorządu uczniowskiego odbyło się pierwsze losowanie klasy, która zostanie obdarowana książką.
Zwycięska klasa to 1b
Zgłosiła się do nas również pierwsza osoba, która zechciała podarować dzieciom tą nagrodę. Serdecznie dziękujemy
Wspólnie z wychowawcą uczniowie wybrali książkę „Przygody Kubusia Puchatka”. Po zapoznaniu się z jej treścią przygotują plakaty, prace plastyczne zachęcające do jej przeczytania, które umieszczane będą na tablicy informacyjnej akcji „Książka z klasą” oraz na stronie internetowej Szkoły.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji. Wystarczy wysłać wiadomość na adres ksiazkazklasa@implementit.pl aby zostać darczyńcą, który ufunduje książkę dla kolejnej klasy.

tekst i foto: E. Jeż
losowanie