You Can Dance-Nowa generacja

Klasa integracyjna 1a przygotowana przez p. Magdalenę Ściegienkę, p. Monikę Jęch-Dana  reprezentująca naszą szkołę  w wielkim konkursie You Can Dance-Nowa generacja zajęła VI miejsce. Nagrody w konkursie otrzyma tylko 6 szkół podstawowych. Biorąc pod uwagę ilość szkół z całej Polski uczestniczących w konkursie, zajęte miejsce stanowi bardzo dobry wynik.  Dzieci miały za zadanie wytańczyć, co im w duszy gra i uwiecznić to na nagraniu w celu propagowania aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Zwycięskie filmy zostaną wyemitowane w porannym magazynie „Pytanie na śniadanie”. Nasze pierwszaki pokazały, że tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.  Każda osoba tańcząca w nagraniu otrzyma oryginalną bluzę You Can Dance. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, które zaowocowało tak wspaniałym sukcesem.

Link do występu

tekst i foto: M. Ściegienka/M. Jęch-Dana