Niezwykłe wydarzenie - rozstrzygnięcie konkursu „Lato w mieście z Eco Studio”

EKOlogicznie, naukowo i sympatycznie. Takimi słowami można w najprostszy i jednocześnie najbardziej trafny sposób opisać dzisiejsze wydarzenie, które odbyło się na terenie naszej szkoły.
W dniu 7 września 2021 roku mieliśmy zaszczyt gościć Panią Kingę Sawczuk oraz Pana Jakuba Adamiaka - ambasadorów akcji „Lato w mieście z Eko Studio”. Nasi wyjątkowi goście poprowadzili prelekcję dotyczącą elektroodpadów, urozmaicając ją wieloma quizami i zabawami. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe pocztówki z autografami Kingi i Kuby oraz ekologiczne nagrody.
Na ręce Pani Dyrektor, Ilony Paszkiewicz, przekazana została nagroda za zajęcie 4 miejsca - tablet z aplikacjami edukacyjnymi.
Bardzo cieszy nas, nauczycieli, fakt, że temat ekologii nie jest obcy naszym dzieciom, a zaangażowanie, którym wykazali się, tworząc zgłoszony na konkurs film, zostało docenione nie tylko przez organizatorów konkursu, ale również przez Urząd Miasta Pabianic oraz Pana Prezydenta Grzegorza Mackiewicza.
Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom  konkursu: Oliwii Matusiak, Jakubowi Niciakowi, Gabrieli Niskiej, Oliwierowi Oleszko, Bartłomiejowi Skibie, Julii Sobczak oraz Filipowi Stankowi oraz serdecznie dziękujemy za pomoc i ogromne zaangażowanie podczas nagrania filmu konkursowego Panu Sławomirowi Stankowi.

tekst i foto: E. Jeż
nauczyciele