Akcje Szkolnego Koła Caritas

5 grudnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tego względu pragniemy podziękować wszystkim wolontariuszom, zarówno tym młodszym, jak i starszym za wielkie zaangażowanie na rzecz pomagania innym.
A jest za co dziękować… W ostatnim czasie wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas zorganizowali akcję Serce na gwiazdkę, w ramach której zebrano kilkadziesiąt kilogramów słodyczy, które zostaną przekazane na paczki świąteczne dla dzieci z ubogich rodzin.
Wolontariusze prowadzili również sprzedaż świątecznych świec, włączając się w akcję Caritas Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Zaangażowanie sprzedających oraz zainteresowanie kupujących było ogromne. Dzięki temu udało się sprzedać wszystkie świece w ciągu jednego popołudnia!
Dziękujemy serdecznie za Waszą bezinteresowną działalność i życzymy jak najwięcej radości płynącej z czynienia dobra.

tekst i foto: P. Jabłońska
akcje Caritasu