Magia Świąt…

Święta Bożego Narodzenia są dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci szczególnym przeżyciem. Uczniowie klasy Ia wraz z nauczycielką Magdaleną Ściegienką zachęcają do przeczytania niezwykłej książki „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa.
Pewien zrzędliwy, chciwy starzec w Bożonarodzeniową noc przeżył coś, co odmieniło go zupełnie i uczyniło innym człowiekiem. Nigdy nie wierzył w sens świąt Bożego Narodzenia, ale niespodziewani goście, którzy go odwiedzili, sprawili… Nie będziemy zdradzać szczegółów. Zachęcamy do przeczytania. To niesamowita historia, do której bardzo chętnie powracają dorośli.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby podarować kolejnej klasie książkę zapraszamy do kontaktu mailowego ksiazkazklasa@implementit.pl.

tekst i foto: E. Jeż
uczniowie z książką