Finał Województwa Łódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 12.04.2022r., na stadionie w Bełchatowie, odbył się finał województwa łódzkiego w drużynowych biegach przełajowych, we wszystkich kategoriach wiekowych.
Naszą Szkołę, pod kierunkiem p. D. Gwiazdowskiej i p. P. Kaszy, reprezentowali:
dziewczęta:
·       Rozwandowicz Iga 4b
·       Lorenc Sara  4c
·       Matusiak Oliwia  4d
·       Niska Gabriela  4d
·       Szymańska Laura  4d
·       Jaros Abigail  5b
·       Pabich Hanna  5b

chłopcy:
·       Andrzejczak Filip  4c
·       Drzewiecki Stanisław  4a
·       Krzyżewski Oskar  4a
·       Marunowski Radosław  4a
·       Skibiński Bartosz  4a
·       Sobczak Jakub  4a
·       Tokarczyk Bartosz  4a

W biegach brały udział mistrzowskie reprezentacje z poszczególnych powiatów województwa łódzkiego. Były to szkoły z: Aleksandrowa Łódzkiego, Opoczna,  Rawy Mazowieckiej, Sieradza, Zelowa, Radomska, Skierniewic, Kutna, Czerniewic, Kurnosa, Rozprzy, Niechcic, Wieruszowa i Pabianic.
Przy tak dużej konkurencji, niejednokrotnie szkół sportowych o profilu lekkoatletycznym, miło nam poinformować, że dziewczęta zajęły VII miejsce, a chłopcy V miejsce w finale wojewódzkim. Indywidualnie najlepsi zawodnicy naszej  Szkoły to: Iga Rozwandowicz, która zajęła rewelacyjne 4 miejsce oraz Filip Andrzejczak, z miejscem 19, w kategorii grupy młodszej Igrzysk Dzieci.
                  WIELKIE GRATULACJE!!!

tekst i foto: D. Gwiazdowska