Szósta edycja powiatowego „Turnieju Sportowo – Tanecznego Zespołów Cheerleaders”

3 czerwca  w Kinie Tomi odbyła się szósta edycja powiatowego „Turnieju Sportowo – Tanecznego Zespołów Cheerleaders”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 8 w Pabianicach. W tegorocznej edycji naszą szkołę reprezentowały Pchełki z klasy I A przygotowane przez panią Magdalenę Ściegienkę. Nasz zespół wystąpił w składzie: Magdalena Kęcik, Zoya Israni, Oliwia Szymańska, Amelia Kowalewska, Lena Marchewa, Zuzanna Wojtaniec, Alicja Grzech, Sebastian Świstek, Jakub Działecki. Maluchy w swojej kategorii zajęły II miejsce z czego wszyscy jesteśmy bardzo dumni. Serdecznie gratulujemy Naszym Dzieciakom świetnego występu oraz organizatorom za fantastyczną zabawę.

tekst i foto: M. Ściegienka
uczniowie na gali rozdania nagród