Konkurs na najciekawszy świąteczny wystrój pracowni

Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najciekawszy świąteczny wystrój pracowni. Wielkanoc to szczególny czas dla każdego z nas, ale to też święto wiosny i w takim klimacie są utrzymane dekoracje wielkanocne, pełne kwiatów, tematycznych figurek, wydmuszek, pisanek, gałązek i kolorowych wstążek.
12 kwietnia były oceniane wszystkie pracownie, brano pod uwagę przede wszystkim własnoręczne zaangażowanie klasy w wykonanie dekoracji świątecznych. Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie pracownie wyglądały przepięknie i w całej szkole panował magiczny klimat. Zaangażowanie uczniów i wychowawców było wielkie. Wszyscy wykazali się dużymi zdolnościami artystycznymi oraz wrażliwością plastyczną.
Po naradach postanowiono jednak przyznać:
I miejsce - pracownia nr 104 – opiekunem jest klasa III C, wychowawca Pani Joanna Wiktor
Klasa 3C otrzymała pamiątkowy dyplom oraz upominki z okazji zbliżających się
Świat Wielkanocnych.
Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za wielkie zaangażowanie!

tekst i foto: M. Pintera-Wall
wystrój pracowni