Mam talent

Niektórzy mówią, że szkoła zabija talent, ale nie Nasza, która 1 czerwca 2022 roku pokazała wszystkim, że jest KUŹNIĄ TALENTÓW. W tym wyjątkowym dniu uczniowie klas 1-3 mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas I Edycji Szkolnego Przeglądu Mam Talent zorganizowanego przez Ewelinę Jeż, Magdalenę Ściegienkę, Justynę Sowińską i Monikę Jęch - Dana. Wydarzenie skierowane było do wszystkich uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 16 w Pabianicach, którzy chcieli zaprezentować na forum szkoły swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent. Uczestnikiem mógł być każdy uczeń lub grupa uczniów. Tegoroczna edycja udała się wspaniale. Każdemu z występów towarzyszyły ogromne emocje. Emocje udzieliły się także żywo reagującej, rozentuzjazmowanej widowni. Organizatorzy mają nadzieję na to, że za rok zabawa będzie równie udana, co tegoroczna.

tekst i foto: M. Ściegienka, E. Jeż, J. Sowińska, A. Herszel-Pościk
występy