Olimpiada Sportowa

15 czerwca był w naszej szkole Dniem Sportu. Z tej okazji klasy I-III miały zorganizowaną Olimpiadę Sportową  w formie sztafety sprawnościowej. W czasie różnych konkurencjo uczniowie mogli wykazać się nie tylko sprawnością i szybkością, ale i koncentracją oraz zgraniem i współpracą zespołową.
Wszystkim dzieciom a szczególnie zawodnikom reprezentującym swoje klasy, towarzyszyły emocje i uśmiech na twarzy.
W kategorii klas pierwszych zwyciężyła klasa I a, druga była klasa 1d a trzecie miejsce zdobyła klasa 1c, wśród klas drugich I miejsce zajęła klasa II d, miejsce drugie – klasa IIa a trzecie klasa IIc. Z klas trzecich najlepsza była klasa IIIa, która po dogrywce wygrała z klasą IIIb, a klasa IIIc zajęła miejsce trzecie.
Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i piękną sportową postawę.

tekst i foto: M. Pintera-Wall
dzień sportu