Wyniki konkursu „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastyczno-literackim pt. „Smacznie, zdrowo, kolorowo”, którego celem było propagowanie idei zdrowego stylu życia w tym racjonalnego odżywiania oraz podkreślenie znaczenia świadomych wyborów żywieniowych. Konkurs obejmował dwie kategorie: plastyczną: plakat promujący zdrową żywność oraz literacką: wiersz lub rymowankę o zdrowej żywności. Wpłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Komisja w składzie: dyrektor p. Ilona Paszkiewicz, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej - p. Ewelina Jeż, p. Justyna Sowińska i p. Magdalena Ściegienka miała bardzo trudny wybór. Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii oraz wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

tekst i foto: E. Jeż
laureaci