„Wiosna ach to ty” – konkurs fotograficzny

Wiosną w naszej szkole ogłoszony został konkurs fotograficzny pod tytułem „Wiosna ach to ty”.: Małgorzata Stachelska i Tymon Trzeszczak nie spodziewali się tak ogromnego zainteresowania tym wydarzeniem, gdyż wzięło w nim udział 47 uczestników, gdzie każdy mógł do starczyć 3 prace w formacie 15x20. W związku z tym na konkurs dostarczona prawie 150 pięknych fotografii wiosny.
Jury w składzie: pani dyrektor Ilona Paszkiewicz, oraz nauczyciele Oksana Pastuszka, Marta Buczkowska oraz Krzysztof Snochowski mieli baaaardzo trudne zadanie.  Po burzliwych i długich obradach w kategorii klas I-III I miejsce przyznano Lenie Masłowskiej z klasy II a, miejsce drugie zdobyła Maria Kowalczyk z klasy IIIc oraz Mieszko Mocny z klasy Ic. Przyznano również dwa wyróżnienie: Adzie Nowaczyk z klasy 1e i Jakubowi Roźniakowskiemu z klasy Ic.
W kategorii klas IV-VIII I miejsce zajęła Anna Jeżewska z klasy IVd, drugie Maja Maras z klasy Vc, trzecie - Dorota Dywan z klasy IVa, wyróżnienie zaś otrzymała Zofia Kaniewska z klasy Vb.
Wszystkie prace można zobaczyć w holu szkoły, do czego gorąco zachęcamy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom oraz zapraszamy do kolejnych konkursów w nowym roku szkolnym

tekst i foto: M. Stachelska
konkurs foto