Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzimy 30 września. Jest to idealna okazja, aby powiedzieć naszym kolegom, że bez nich świat byłby nudny.
30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Było dużo zabawy i radości.
Tego dnia dziewczęta składały życzenia i rozdawały upominki. Dziewczynki zorganizowały niespodzianki dla chłopców ze swoich klas. Były różne zabawy: zagadki,quizy,gry i oczywiście poczęstunek. Każdy zaangażował się jak mógł w tym szczególnym dniu. Wszyscy postarali się by był to niezapomniany dzień dla każdego chłopca.

Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego:
Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.
Niechaj problemy Was omijają,
A wszyscy bardzo Was kochają.
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

Dziewczyny składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy. Aby uczcić ten dzień w każdej klasie przygotowano niespodzianki. Nie obyło się też od pysznej przekąski, którą koleżanki zamówiły swoim chłopcom. Był to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej, który każda klasa obchodziła indywidualnie. Podkreśleniem ważności tego dnia był szczególny ubiór w kolorze niebieskim i tu uczniowie nie zawiedli. Żeńska część Samorządu Uczniowskiego przygotowała  również upominki dla wszystkich naszych Panów pracujących w szkole. Wszystkim Chłopakom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

tekst i foto: M. Pintera-Wall
dzień chłopaka