Drugie losowanie

W październiku odbyło się drugie losowanie w ramach drugiej edycji naszej akcji „Książka z klasą”. Tym razem została wylosowana klasa – 2b.
Uczniowie wybrali książkę „Paddington” historia pewnego niedźwiadka z Peru, którą klasie podarował pan Bartłomiej Piechocki, tata jednej z uczennic naszej szkoły. Pan Bartek już drugi raz bierze udział w naszej akcji. Serdecznie dziękujemy J
Po jej przeczytaniu uczniowie przygotują prace, które będzie można zobaczyć na stronie internetowej naszej szkoły, w zakładce „Książka z klasą” oraz na naszej tablicy informacyjnej.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji. Wystarczy wysłać wiadomość na adres ksiazkazklasa@implementit.pl aby zostać darczyńcą, który ufunduje książkę dla kolejnej klasy.
„Los co miesiąc niech przekaże, nowej klasie książkę w darze”.

tekst i foto: E. Jeż/K. Janiszewska
uczniowie