Konkurs ''Najpiękniejsza dynia''

Najpiękniejsza dynia. Konkurs plastyczno-techniczny rozstrzygnięty. W środę w naszej szkole Samorząd Uczniowski wręczył dyplomy i słodkie nagrody uczniom, które brały udział w konkursie, na najpiękniejszą dynie. Wszystkie prace, były bardzo piękne, pomysłowe i zachwycały swoim wyglądem. Jury, miało trudny orzech, do zgryzienia. I tak, w konkursie, na najpiękniejszą dynie:
I miejsce zdobyła Alicja Grzech z klasy 2A
II miejsce zdobyła klasa 6C

Pozostali uczestnicy konkursu: Lena Marchewa z klasy 2A, Oliwia Szymańska z klasy 2A i Nadia Bamberska z klasy 4B, otrzymali wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, które wzięły udział w tym konkursie. Wielkie podziękowania również, dla Rodziców, bez których zaangażowania i pomocy dzieciom tych pięknych dyń by nie było.

tekst i foto: M. Pintera-Wall
uczniowie