Październik w Kindlotece

17 października klasa 1c odwiedziła kindlotekę. Ze wszystkich dostępnych pomocy wybraliśmy matę do kodowania, aby za pomocą ćwiczeń i zabaw poprawić naszą koncentrację. Uczniowie z dużym zaangażowaniem pracowali na lekcji i już nie mogą się doczekać kolejnych zajęć.

Uczniowie klasy IA podczas zajęć poznali Alexę oraz korzystali z maty do kodowania.
uczniowie podczas zajęć
Podczas zajęć w Kindlotece uczniowie klasy 5c realizowali temat: "Katarynka - charakterystyka bohaterów".
Czytając treść noweli z ebooków zaznaczali wszystkie niezbędne informacje, które pomogły w opisie wybranych przez nauczyciela postaci, jednocześnie zapoznając się z zaawansowaną techniką dydaktyczną.
uczniowie
Uczniowie klasy 6c poznali Alexę, wykazali się niezwykłą kreatywnością w tworzeniu pytań w języku angielskim. Byli bardzo zainteresowani i zaciekawieni odpowiedziami Alexy.
Następnie rozwijaliśmy umiejętność czytania w języku angielskim, korzystając z kindli uczniowie przeczytali niezwykłą historię ogromnej dynii "The giant pumpkin".
uczniowie podczas zajęć