Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony biegali po korytarzach uczniowie ubrani na czerwono,
w pięknych mikołajkowych czapkach. Jaka była radość, gdy zawitał do naszej szkoły św. Mikołaj. Przybył w towarzystwie pięknych śnieżynek. Dzieci witały ich z ogromnym entuzjazmem.
W podziękowaniu za słodkie upominki uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i odpowiadali na zagadki zadawane przez naszego szkolnego Mikołaja. W całej szkole panował odświętny nastrój zarówno w salach lekcyjnych, na korytarzach, świetlicy szkolnej a nawet na stołówce.
Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi i śnieżynkom za odwiedziny i obdarowanie prezentami najmłodszych uczniów naszej szkoły.

tekst i foto: M. Pintera-Wall
mikołajki w naszej szkole