"Rozpoznaj swojego nauczyciela po jego zdjęciu z dzieciństwa"

Z okazji Święta Edukacji Narodowej – Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów naszej szkoły konkurs "Rozpoznaj swojego nauczyciela po jego zdjęciu z dzieciństwa".
22 nauczycieli przyniosło swoje zdjęcia z dzieciństwa, które zostały zaprezentowane na wystawie. Uczniowie mieli kilka godzin na rozpoznanie, kto kryje się na nich. W konkursie wzięło udział wielu uczniów, którzy mniej lub więcej trafnie typowali. Zadaniem uczniów było rozpoznaniu jak największej liczby osób ze zdjęć. Każda osoba, której udało się dobrze rozpoznać minimum 11 osób otrzymywała słodki upominek.
Każdy z nauczycieli był kiedyś dzieckiem. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, czy z upływem czasu bardzo się zmienili. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, bo kto by nie chciał zobaczyć, jak wyglądali nauczyciele, jako dzieci. Zabawa dostarczyła zarówno dorosłym, jak i uczniom, mnóstwo śmiechu, była źródłem zabawnych nieporozumień, jak i okazją do miłych wspomnień.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego bardzo dziękują dorosłym za udostępnienie swoich zdjęć z dzieciństwa, a wszystkim uczniom za udział w konkursie.

tekst i foto: M. Pintera-Wall
nauczyciele