Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

W dniu 27.10.2022 mieliśmy przyjemność być gospodarzami Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Gościliśmy reprezentacje ze szkół miejskich                                     i powiatowych: SP1, SP3, SP14, SP a’Paulo, SPChechło, SP Bychlew, SP Wola Zaradzyńska. Pierwsza faza Igrzysk przebiegła w grupach, skąd zostali wyłonieni półfinaliści i finaliści.
Naszą Szkołę, pod kierunkiem p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej, reprezentowali:
dziewczęta:
Hanna Okrojek  8B
Lidia Szynka  8B
Pola Leśnik  8B

chłopcy:
Karol Rudnicki  8Di
Piotr Niemczyk  8B
Jan Jabłoński  8B

Pojedynki pomiędzy poszczególnymi szkołami przebiegały w emocjonującej, sportowej atmosferze. Gra toczyła się często do przysłowiowej ostatniej lotki. Ostatecznie, reprezentacja dziewcząt naszej Szkoły zajęła IV miejsce, a zespół chłopców V miejsce w Powiecie.
GRATULACJE!!!

tekst i foto: D. Gwiazdowska