Ślubowanie klas pierwszych

13 października 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Każda klasa w obecności Dyrekcji Szkoły i zaproszonych gości zaprezentowała krótki program artystyczny. Okazało się, że wszyscy Pierwszoklasiści byli wspaniale przygotowani i śpiewająco zdali swój pierwszy szkolny egzamin. Następnie Pani Dyrektor Ilona Paszkiewicz dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.Wszystkim Pierwszakom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że dołączyli do grona uczniów naszej szkoły. Życzymy Wam samych wspaniałych chwil spędzonych w szkole i sukcesów w nauce. Powodzenia!

tekst i foto: A. Sobczak/M. Kęcik
uczniowie