Piąte losowanie w drugiej edycji akcji „Książka z klasą”

W styczniu odbyło się piąte losowanie w ramach drugiej edycji naszej akcji „Książka z klasą”. Została wylosowana klasa – 2a.
Uczniowie wybrali „Baśnie” H. Ch. Andersena,  które klasie podarował pan Przemysław Cygan, tata ucznia z klasy Ic. Serdecznie dziękujemy.
Baśnie Andersena to zbiór znanych i lubianych utworów, do których tak chętnie powracają kolejne pokolenia. Baśń towarzyszy dzieciom od najmłodszych lat i przenosi ich w sposób magiczny w świat fantazji. Ciekawe, którą baśń przedstawią uczniowie klasy 2a?
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji. Wystarczy wysłać wiadomość na adres ksiazkazklasa@implementit.pl aby zostać darczyńcą, który ufunduje książkę dla kolejnej klasy.

tekst i foto: E. Jeż
losowanie