DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

Międzynarodowy Dzień Kobiet przypadający w kalendarzu na 8 marca to święto szczególne, obchodzone we wszystkich czasach i kulturach zawsze w uroczysty sposób. Serdeczne życzenia płynące od uczniów dla uczennic i nauczycielek naszej szkoły od samego rana wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Tego dnia Samorząd Uczniowski w asyście męskiej część chłopców z klasy 6A: Krystiana Młodzianowskiego i Antoniego Fiuka, rozdawał wszystkim Panią małym i dużym drobne słodkości. Fotografem w tym dniu była Zuzanna Grzelak z klasy 6A.
We wszystkich klasach panował tego dnia wyjątkowy nastrój. Chłopcy bardzo się postarali, aby umilić ten szczególny dzień wszystkim Dziewczynkom. Przygotowali dla nich miłe niespodzianki. Od samego rana w każdej klasie było bardzo uroczyście i kolorowo. Chłopcy pamiętali o złożeniu życzeń Dziewczynkom oraz Paniom wychowawczyniom, wręczając kwiaty, laurki, słodkości i upominki a nawet pisząc piękne wiersze. Tego dnia uśmiech pojawił się na twarzy każdej dziewczynki. Z pewnością był dzień pełen uśmiechów, życzliwość, serdecznych życzeń i gestów.
Wszystkim wspaniałym kobietom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia samych dobrych chwil na każdy dzień roku!

8 marca dzień ważny w kalendarzu Dzień Kobiet – domyślisz się od razu.
Kobieta zawsze uśmiechnięta, nieugięta.
Kobieta empatii ma tak wiele, że aż bym urządził wesele.
Kobieta musi być, aby było po co żyć.
Dziś wszyscy chłopcy z 4B życzą Wiele szczęścia, szóstek w szkole, tak dużo
jak pływających klusek w rosole.

Autor: Mateusz Jabłoński klasa 4B

tekst i foto: M. Pintera-Wall