Podsumowanie drugiej edycji akcji „Książka z klasą”

Kolejny rok trwającej w naszej szkole akcji „Książka z klasą” stał się już historią.
Dziewięć losowań, dziewięć podarowanych książek i dziewięć szczęśliwych klas, których uczniowie mogli przenieść się w cudowny, książkowy świat…
Każda dobra książka wciąga czytelnika i sprawia, że czas mija w oka mgnieniu.
Tak szybko minął nam właśnie cały kolejny sezon naszej akcji, która w roku szkolnym 2022/2023 znów okazała się strzałem w dziesiątkę, a dzięki Wam – naszym darczyńcom sprawiła tyle radości naszym uczniom.
Szkoła Podstawowa nr 16 we współpracy z firmą Implement IT rusza z trzecią edycją akcji „Książka z klasą”, mającą na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów. Poszukujemy chętnych osób, które zechciałyby przystąpić do naszej akcji, by wspomóc nas w roli darczyńców.

Wystarczy wysłać wiadomość na adres ksiazkazklasa@implementit.pl. Wszelkie informacje o aktualnym przebiegu akcji umieszczane są na bieżąco w zakładce „Książka z Klasą” – na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 16.

„Los co miesiąc niech przekaże, nowej klasie książkę w darze”.

tekst i foto: E. Jeż/ S. Stamek