Bal Ósmoklasistów w SP 16

Bal ósmoklasistów to okazja, by podziękować nauczycielom za wspólnie spędzone lata, poświęcony czas, życzliwość i przekazaną wiedzę. Na pięknie przystrojonym parkiecie, uczniowie poddali się szalonej zabawie. Towarzyszyła im wspaniała atmosfera i radosne emocje. W przerwach pomiędzy tanecznym szaleństwem, które trwało do późnych godzin wieczornych, uczniowie korzystali z pysznego poczęstunku. Dodatkową atrakcją balu były zdjęcia z fotobudki oraz filmiki i zdjęcia wykonywane przez Panią Małgorzatę Szynkę.
Bal był okazją do wspomnień ze wspólnie spędzonych lat w murach szkoły, które z pewnością na długie lata pozostanie dla jego uczestników cudownym wspomnieniem.
Drodzy Rodzice klas ósmych, bardzo dziękujemy za organizację balu ósmoklasistów, za zaangażowanie, profesjonalizm i serdeczną atmosferę podczas uroczystości.

Dziękujemy Wam, drodzy uczniowie, za cudowną zabawę.
Byliście wspaniali, praca z Wami to ogromna przyjemność.

tekst i foto: M. Pintera-Wall
bal