Czerwiec w Kindlotece

Zajęcia z książką z Kindloteki klasy 2c
W Amazon STEM Kindlotece znajdującej się w naszej szkole można znaleźć wiele ciekawych publikacji książkowych. Jedną z nich „S.Z.T.U.K.A. Szalenie Zajmujące Twory Utalentowanych i Krnąbrnych Artystów” S. Cichockiego wzięli na warsztat uczniowie klasy 2c. Podczas cyklicznych zajęć, przyjrzeli się bliżej sylwetkom artystów i ich dziełom. Kilka z nich postanowili odtworzyć. Bawili się przy tym świetnie, zdobyli wiele umiejętności i odkryli piękno otaczającego nas świata.
To nie była pierwsza książka z Amazon STEM Kindloteka, którą poznali uczniowie tej klasy. Wcześniej na warsztat wzięli: "Pszczoły" P. Sochy, "Sztuczna inteligencja. To, o czym dorośli ci nie mówią" M. Skowider i B.Janiszewskiego, "Hello Ruby" L.Liukas oraz "D.O.M.E.K. Doskonałe Okazy Małych i Efektownych Konstrukcji" D.Mizielińskiego i A. Machowiak.

tekst i foto: M. Kęcik
uczniowie