SZAFOWANIE

Nasza Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Pabianicach  włączyła się w akcję organizowaną przez Panią Monikę Redyk - prezes stowarzyszenia Patrz Sercem z Pruszkowa pt. "Szafowanie".
Jest to zbiórka odzieży używanej (damskiej, męskiej i dziecięcej), obuwia, maskotek oraz wszelkich  tekstyliów (koce, ręczniki, pościel, prześcieradła, firanki, zasłony, itp).
Wszystkie zebrane materiały odbierze osobiście Michał Wiśniewski – artysta i piosenkarz podczas eventu w sierpniu w Pabianicach.
Każdy kilogram materiałów to środki finansowe dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Porszewicach.
*odzież nie musi być segregowana
*materiały prosimy pakować w duże worki foliowe
SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE ❤

"Okazje do udzielenia innym wielkiej pomocy zdarzają się rzadko, ale okazję do drobnej pomocy pojawiają się codziennie"